Winder LODY nr 1

80,00 zł netto

Wider reklamowy 290cm

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Flagi reklamowe typu Winder są nośnikami przeznaczonymi do prezentacji treści informacyjnych oraz reklamowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Osiągają wysokie wskaźniki skutecznego dotarcia treści do odbiorców zarówno na ulicach wypełnionych masową ilością różnych nośników reklamowych, na eventach zewnętrznych, koncertach, turniejach, zawodach sportowych itp., jak i na targach czy wystawach wewnętrznych. Nośniki tego typu mają uniwersalny design, co sprawia, że wybór miejsca, w którym będziecie Państwo cieszyli się jego możliwościami zależy tak na prawdę tylko od własnej wyobraźni. Maszt tego rodzaju flag został wyprodukowany z włókna szklanego, co gwarantuje Państwu nieodkształcanie się systemu nawet po silnych wiatrach. Są to systemy przenośne mobilne, a więc lekkie, wyposażone w ergonomiczną torbę transportową. 

 

Kształt winderów oferowanych przez Vitaprint  spektakularnie współgra z wiatrem, w szczególności przy tak dużym formacie .

 

Jak możecie Państwo łatwo się domyślić - systemy te przystosowane są wysoce do warunków atmosferycznych takich, jak: wiatr, opady, zmienna temperatura czy promienie UV, dzięki czemu systemy będą służyły przez długi czas.

 

Grafika Winderów reklamowych drukowana jest na materiale flagowym, dzięki czemu kolorystyka jest nasycona, jak było to przewidziane w projekcie, ostrość konturów została zachowana. Materiał przystosowany jest do wielokrotnego odświeżania oraz prania, co jest kolejnym z atutów tych systemów wystawienniczych. 

 

> Do produktów typu Winder wybraliśmy kilka podstaw, które umożliwią Państwu korzystanie z nośnika na wielu powierzchniach oraz w różnych warunkach. Do gruntów miękkich lub średnich typu piasek, trawa, glina itp. - proponujemy wybrać podstawy wbijane lub wkręcane, natomiast do twardych typu beton, panele, kafelki - podstawy typu krzyż, kwadrat.

 

Szczegóły systemu:
•   kształt „Pióro”
•   maszt wykonany z włókna szklanego - elastyczny;
•   grafika drukowana na materiale tekstylnym - intensywność barw, wyrazistość konturów;
•   do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz - odporna na wiatr o prędkości 20-29 km/h (4 stopnie w skali Beauforta);
•   opcjonalnie - dostępne podstawy do stosowania na różnych powierzchniach;
•   rok gwarancji na użytkowanie.

 


Wysokość masztu bez grafiki: 3,5mWysokość masztu po założeniu grafiki: 3160 mm

 

Wymiary widocznej grafiki w mm (około):  2800 (wys.) x 685 (szer.) 

 

Waga masztu: 1,05 kg

 

Waga flagi: 0,6 kg
 
Cena zawiera MASZT oraz WYDRUK

Compositions Cotton
Styles Casual
Properties Short Sleeve

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Winder LODY nr 1

Winder LODY nr 1

Wider reklamowy 290cm

9 produktów w kategorii

porównaj